ENDERMOLOGIE® ALLIANCE


Nowy wymiar Endermologie® LPG – FIGHT FOR NATURAL BEAUTY


W 100% naturalna, bezinwazyjna i skuteczna metoda mechanicznej stymulacji skóry, która w naturalny sposób reaktywuje metabolizm komórek. Działa na uwalnianie tłuszczu i zwiotczenie skóry, jednocześnie w pełni szanując równowagę biologiczną całego organizmu. Po 30 latach badań francuska firma LPG stworzyła innowacyjny patent enermologie® Alliance służący naturalnej regeneracji i stymulacji tkanek. Rewolucyjna technologia pozwoliła połączyć trzy aspekty, tak istotne dla uzyskania najlepszych efektów zabiegowych: redukcję tkanki tłuszczowej, wygładzenie cellulitu i ujędrnienie skóry, skracając jednocześnie czas zabiegu (30 minut) oraz ilość powtórzeń zabiegu.


Cennik

INNOWACYJNA GŁOWICA ZABIEGOWA - NOWY PATENT


Znane ze swojej skuteczności automatyczne rolki zostały wzbogacone o zmotoryzowaną klapkę, która umożliwia wielowymiarową penetrację tkanki. Wymagane dotychczas trzy różne ruchy głowicą zabiegową, dzięki nowemu patentowi łączącemu zmotoryzowaną rolkę i klapkę, zostały zastąpione przez prosty system styku głowicy ze skórą, co wpływa na odczucia zabiegowe. Nowy patent gwarantuje jeszcze bardziej komfortowy zabieg, jednocześnie oddziałujący na 3 aspekty: wyszczuplanie, ujędrnianie i redukcję tkanki tłuszczowej, która gromadzi się w formie cellulitu, trudnego do usunięcia. Nic już nie będzie takie samo. Od teraz jeszcze skuteczniej, jeszcze szybciej i poprzez wyjątkowo komfortowy zabieg endermologie® Alliance.

SENSOR IDENTYFIKACJI SKÓRY


Nowy patent Alliance posiada unikalny Sensor Identyfikacji Skóry Alliance (ASI), umożliwiający przeprowadzanie zabiegu przy jednoczesnym, precyzyjnym dostosowywaniu się do jakości tkanki, jej delikatności, włóknistości, braku elastyczności itp. Gwarantuje to wysoki standard bezpieczeństwa zabiegu i możliwość dopasowania do różnych problemów terapeutycznych.

SPECJALNY MODUŁ DO ZABIEGÓW NA TWARZ:

POTWIERDZONE BADANIAMI:


ERGOLIFT dynamicznie stymuluje komórki skóry w obrębie twarzy i szyi aktywując wzrost produkcji naturalnego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.
POTWIERDZONE BADANIAMI DZIAŁANIE:
Wygładzenie zmarszczek 87%
Rozświetlenie skóry X2
Ujędrnienie 70%


UJĘDRNIENIE 71%*
WCIĘCIE W TALII -5,2 CM*
WYGŁADZENIE CELLULITU 67%*
PEŁNA SKUTECZNOŚĆ I SZYBKIE REZULTATY JUZ PO 3. SESJI ZABIEGOWEJ.

WSKAZANIA


- Wyszczuplanie i modelowanie sylwetki.
- Poprawa jędrności skóry na różnych obszarach.
- Redukcja cellulitu.
- Odmładzanie
- Działanie terapeutyczne – obrzęki, zastoje, blizny, bóle mięśni i stawów.

Przed i po


Pytania i odpowiedzi

1Jakie efekty daje zabieg?
Endermologia Alliance to zabieg dzięki któremu uzyskujemy efekt wymodelowanej i wyszczuplonej sylwetki,odmładzania i ujędrnienia oraz zatrzymania się procesów starzenia się skóry. Zabieg przeznaczony jest przede wszystkim dla osób , które mimo wysiłku pragną pozbyć się cellilitu oraz zbędnej tkanki tłuszczowej.
2Czy zabieg jest bolesny?
Endermologia Alliance nie powoduje bólu ani dyskomfortu.Do zabiegu stosowane są specjalne głowice, które efektownie masują skóre, a więc odczuwa od jedynie przyjemność.
3Jakie są przeciwskazania do zabiegu?
Zabieg posiada jedynie podstawowe przeciwskazania : nowotwory, uszkodzenia skóry, żylaki, naczyniaki, zapalenia skóry, ciążę.
44.Czy do zabiegu konieczny jest specjalny strój?
Tak, kombinezon do endermologii to nieodłączny element zabiegu . Przy skorzystaniu z pakietu 10 zabiegów klient/ka otrzymuje go w prezencie. Jeśli klient chce skorzystać z pojedynczych zabiegów można go bez problemu zakupić w naszych gabinetach.
5Ile zabiegów należy wykonać, aby osiągnąć wymagany efekt?
Preferowana seria Endermologii Alliance to 10 zabiegów wykonywanych 2 razy w tygodniu. Ilość przeprowadzonych zabiegów zależy przede wszystkim od oczekiwań klientów. Efekt satysfakcjonujący jest widoczny zaledwie po kilku zabiegach.
Call Now Button