BABOR


Firma BABOR została założona przez dr Michaela Babora w 1955r. Obecnie już trzecie pokolenie zarządza firmą. A wszystko zaczęło się od czarnej róży, symbolu niekończącego piękna. BABOR jest światowym pionierem profesjonalnej pielęgnacji, wyznacza nowe trendy w dziedzinie kosmetologii. Gruntowne badania naukowe przeprowadzane we własnych laboratoriach są podstawą działalności. BABOR jest liderem profesjonalnej pielęgnacji w Niemczech, każdy produkt to gwarancja jakości Made in Germany, począwszy od koncepcji aż do finalnego produktu. Indywidualnie dopasowane zabiegi i autorskie techniki masażu gwarantują odczuwalne i widoczne rezultaty oraz czynią z zabiegu pielęgnacyjnego odprężający rytuał. Ampułki Babor to pielęgnacyjna dawka energii o natychmiastowym działaniu. W 2 ml ampułce znajdują się skoncentrowane substancje czynne, które przynoszą rezultat już po pierwszym zastosowaniu. Ampułka jest dostosowana do różnych potrzeb pielęgnacyjnych i łączona z różnymi programami zabiegowymi.

SKINOVAGE – indywidalna pielgnacja systemowa do róznych rodzajów skóry - skuteczna ochrona komórek i profilaktyka ANTI-AGING, - zawarty we wszystkich produktach innowacyjny kompleks substancji czynnych stworzonych w oparciu o wiedzę z zakresu epigentyki, -serie dostosowane do indywidualnych potrzeb pielęgnacyjnych.
CLEANSING – gruntowe oczyszczanie i pielęgnacja - legendarna oliwka hydrofilna HY-OL w zestawie z wybranym koncentratem ziołowym, - optymalne przygotowanie skóry do dalszych etapów pielęgnacji, - kompleks Anti-Ox zapewniający ochronę przed wolnymi rodnikami. -bogata oferta kosmetyków do oczyszczania każdej skóry.
DR. BABOR PRO- specjalistyczna pielęgnacja dostępna tylko w certyfikowanych salonach kosmetycznych. Dzięki profesjonalnemu doradztwu zabiegów i pielęgnacji domowej oraz ukierunkowanemu działaniu produkty precyzyjnie odpowiadają potrzebom skóry i pielęgnują ją najwyższej jakości skłądnikami.


BABOR BODY SPA

Luksusowe zabiegi na ciało.
Wyszukane kompozycje zapachowe w połączeniu z dobroczynnymi składnikami oferują doznania wykraczające poza standardową
pielęgnację. odkryj siebie na nowo i poczuj komfort bycia sobą z:
Body Shaping- skuteczność, ujędrnienie i idealne ciało
Body Energizing- energia, witalność i świeżość
Body Relaxing- odprężenie, łagodność i ukojenie.


Cennik
 

ZABIEGI BABORA to więcej niż pielęgnacja


Poczuj na własnej skórze wyjatkowe działanie kosmetyków stworzonych w oparciu o najnowsze badania naukowe i ukierunkowanych na maksymalne efekty.Dzieki innowacyjnym połaczeniom substancji czynnych i autorskiej metodzie zabiegow rezultaty są natychmiast widoczne i odczuwalne na twojej skorze .Metoda babora to pięć etapów pielegnacji , które gwarantuje efekt jędrnej promiennej , gładkiej i świeżej cery.

Metoda Babora to pięć etapów pielęgnacji, które gwarantuje efekt jędrnej promiennej, gładkiej i świeżej cery.


1) Rytuał oczyszczania skóry
Kompleksowe oczyszczenie skóry za pomocą dwufazowej oliwki hydrofilnej z odpowiednio dobranym kompleksem ziołowym

2) Zmywanie kompresami
Podwyższenie ciśnienia krwi, dostarczenie większej ilości tlenu oraz substancji odżywczych dla skóry

3) Rich Vitalizing Mask
Pobudza mikrocyrkulację krwi, przygotowuje skórę do dalszej pielęgnacji oraz wspiera wchłanianie substancji czynnych

4) Ampułki
Silnie skoncentrowane substancje czynne zawarte w 2ml dla maksymalnych efektów pielęgnacyjnych

5) Masaż Babora
Odprężający i regenerujący masaż pobudzający czakry- centra energii życiowej, układ limfatyczny oraz krążenie krwi.

Pytania i odpowiedzi

1Czy mogę wykonać zabieg jednorazowo?
Tak,można wykonać zabieg jednorazowo. Jednak przy powtarzaniu go przynajmniej raz w miesiącu zobaczymy znaczną poprawę kondycji skóry twarzy.
2Czy kosmetyki marki Babor można kupić w Waszych gabinetach kosmetycznych?
Tak, kosmetyki są do nabycia w Naszych gabinetach. Jeśli akurat nie posiadamy jakiegoś produktu, będzie on do odbioru w ciągu kilku następnych dni.
3Co polecają kosmetyczki do domowej pielęgnacji?
Do oczyszczania twarzy zdecydowanie poleca się oliwkę hydrofilną HY-OL z odpowiednio dobranym koncentratem ziołowym. Do dalszej pielęgnacji poleca się kremy, które są również indywidualne dobrane do potrzeb skóry.
4 Jakie zabiegi na ciało można u was wykonać?
Wykonujemy masaż ciała, pleców, peeling ciała, body wrapping z maskami na ciało, maskę algową w różnych konfiguracjach. Łączymy również zabiegi ciała z zabiegami twarzy.
5 Czy jest opcja wykonania zabiegu na ciało dla 2 osób jednocześnie?
Oczywiście! Możemy zorganizować zabiegi dla 2 osób kiedy klient wyrazi taką ochotę i uprzedzi podczas zapisu.
Call Now Button