GeneOZabieg kosmetyczny z użyciem nowatorskiego narzędzia GeneO pozwala na kompleksową pielęgnację skóry. Złuszczając zewnętrzną warstwę skóry, umożliwia bowiem lepsze wchłanianie składników, które mają działanie rewitalizujące, a dodatkowo dotlenia skórę od wewnątrz. Po zabiegu z użyciem urządzenia GeneO skóra jest wyraźnie bardziej promienna, napięta i nawilżona, dlatego też często nazywany jest on zabiegiem bankietowym. Warto go stosować przed uroczystymi wyjściami czy uroczystościami.

Cennik

Jak odbywa się zabieg GeneO


W trakcie zabiegu GeneO na powierzchni skóry aplikowane są kapsułka Capsugen oraz bogaty w składniki odżywcze żel, które doprowadzają do skutecznego oczyszczenia i złuszczenia zewnętrznej warstwy naskórka. W kolejnym etapie wytwarzane są małe bąbelki bogate w CO2, które pękając na skórze powodują fizjologiczną reakcję - efekt Bohra - powodujący:
- wysłanie dotlenionej krwi w obszar zabiegowy skóry,
- stymulujący przepływ krwi w naczyniach włoskowatych,
- uaktywnienie metabolizmu komórek skórnych.

Klienci nie odczuwają żadnych nieprzyjemnych skutków ubocznych. GeneO jest całkowicie bezbolesnym zabiegiem, w trakcie którego może jedynie pojawić się uczucie tarcia powierzchni skóry spowodowane efektem Bohra.

Korzyści z przeprowadzenia zabiegu GeneO

Zabieg GeneO jest wyjątkowo komfortowym sposobem pielęgnacji, po jego wykonaniu można bowiem bez problemu wrócić do codziennych obowiązków. Nie pozostawia żadnych śladów, a cera po jego wykonaniu jest w naturalny sposób dotleniona, dzięki czemu zyskuje świeży i promienny wygląd. Delikatne złuszczanie wierzchniej warstwy martwego naskórka umożliwia maksymalne wchłanianie składników odżywczych dla skóry, która zyskuje zdrowszy wygląd. Efekty przeprowadzanego w sterylnych warunkach zabiegu zostały potwierdzone klinicznie i sprawdzają się w każdym rodzaju typu, karnacji skóry i obszarze twarzy.

Możliwości zabiegów GeneO

GeneO może być przeprowadzany w dwóch opcjach, w zależności od potrzeb klientów:

Zabieg NeoRevive® - odmłodzenie skóry

Zabieg NeoBright® - rozjaśnienie i odżywienie skóry


Stosowany dla wygładzenia drobnych zmarszczek i podniesienia napięcia skóry. Po zabiegu skóra staje się w wyraźny sposób gładsza, bardziej odżywiona i ma zdecydowanie lepszą gęstość, ma zmniejszone pory, przez co zyskuje zdrowszy i promienny wygląd.

Stosowany dla wygładzenia drobnych zmarszczek i podniesienia napięcia skóry. Po zabiegu skóra staje się w wyraźny sposób gładsza, bardziej odżywiona i ma zdecydowanie lepszą gęstość, ma zmniejszone pory, przez co zyskuje zdrowszy i promienny wygląd.
W obu opcjach zabiegu efekty widoczne są natychmiast i na dłuższy czas zapewniają możliwość cieszenia się gładką, napiętą i doskonale nawilżoną skórą.
Gabinet BioBody zaprasza!
Zmysłowe, relaksacyjne i dające natychmiastowy efekt zabiegi przeprowadzane są w gabinecie BioBody mieszczącym się w Radzionkowie, miejscowości zlokalizowanej w województwie śląskim. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą nieinwazyjnych zabiegów z zakresu kosmetologii, które pozwalają cieszyć się dłużej gładką, promienną cerą. Naszym klientom proponujemy zabiegi z zakresu endormologii, tripolarnej fali radiowej, dynamicznej aktywacji mięśni oraz podologii. Zapraszamy do skorzystania z nich nie tylko mieszkańców Radzionkowa, ale także pobliskich miejscowości na Śląsku, jak Tarnowskie Góry i Bytom. Gwarantujemy pełną satysfakcję z wykonanych zabiegów, a także w pełni profesjonalną, miłą atmosferę, w której można zadbać o siebie i skutecznie odprężyć się po codziennych obowiązkach.

Tarnowskie Góry

jedynie 7 kilometrów do BioBody Radzionków

Bytom

jedynie 8 kilometrów do BioBody Radzionków

Pytania i odpowiedzi

1Czy zabieg jest bolesny?
Zabieg GeneO + jest całkowicie bezbolesnym zabiegiem. Klient podczas zabiegu odczuwa jedynie lekkie tarcie spowodowane reakcją tzw. Efekt Bohra.
2Dlaczego zabieg GeneO nazywany jest zabiegiem bankietowym?
GeneO to zabieg, który z pewnością jest polecany przed wielkim wyjściem. Skóra po zabiegu jest widocznie rozjaśniona, lepiej wchłania produkty nałożone po zabiegu. Makijaż nałożony po zabiegu utrzymuje się idealnie całą noc, dzięki temu zabieg możemy nazwać zabiegiem bankietowym.
3Czy mogę wykonać zabieg jednorazowo?
Tak,zabieg Geneo można wykonywać jednorazowo, przed wielkim wyjściem bądź na co dzień w celu oczyszczenia i napięcia skóry oraz wyrównania kolorytu..
4Jaka jest przewaga Geneo nad innymi zabiegami?
Jeden z gółwnych powodów dlaczego warto wybrać Geneo to natychmiastowy efekt zabiegu, który daje satysfakcjonujące efekty Geneo daje długotrwałe efekt oczyszczonej, gładkiej i napiętej skóry.
5W jaki sposób Geneo dotlenia skórę?
Geneo poprzez działanie koktajlu i kapsułki wytwarza bąbelki z zawartością dwutlenku węgla, które delikatnie pękają na powierzchni skóry. Środowisko bogate w CO2 powoduje fizjologiczną reakcję organizmu, zwaną „efektem Bohra”, którego efektem jest : dotlenienie, złuszczenie i rozjaśnienie skóry.
Call Now Button