Infuzja tlenowa


jest nowoczesnym nieinwazyjnym zabiegiem polegającym na wykorzystaniu innowacyjnej technologii hiperbarycznego tlenu (czyli pod zwiększonym ciśnieniem.). Podczas tej metody za pomocą cząsteczek czystego tlenu dochodzi do wtłoczenia dobroczynnych składników aktywnych w głąb skóry. Dzięki skoncentrowanej dawce i wysokiemu ciśnieniu tlenu substancje czynne zawarte w kosmetykach docierają głębiej, niż w przypadku innych zabiegów. Ponadto sam tlen ma działanie przeciwzapalne i antybakteryjne, a także oczyszcza pory skóry.

Cennik

Pytania i odpowiedzi

1Jakie są wskazania do wykonania zabiegu?
Zabieg infuzji tlenowej ma szerokie spektrum działania. Dedykowany jest osobom, których skóra wymaga dotlenienia ze względu na jej wrażliwość, suchość, problemy z naczynkami lub zmarszczkami oraz trądzikiem (w tym różowatym). Doskonale sprawdzi się też jako „zabieg bankietowy” przed ważną okazją, redukując wszelkie podrażnienia, obrzęki pod oczami, czy łojotok. Skóra po zabiegu zostanie ujędrniona i nabierze blasku.
2Czy zabieg infuzji tlenowej jest bolesny?
Przeprowadzenie infuzji tlenowej jest całkowicie bezbolesne, a efekty są zwykle widoczne od razu. Skóra bezpośrednio po zabiegu jest miękka, nawilżona i napięta, a osoba, która poddała się takiemu zabiegowi może powrócić do codziennej aktywności.
3Czy są jakieś przeciwwskazania do wykonania infuzji?
Infuzja tlenowa jest zabiegiem bardzo bezpiecznym i nieinwazyjnym. Nie ma bezwzględnych przeciwwskazań do jej wykonania. Istnieje jednak niewielkie ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej na składniki kosmetyku stosowanego w trakcie zabiegu, dlatego należy wcześniej poinformować personel o wszelkich przebytych uczuleniach.
Call Now Button