KOBIDO UP! - Japoński lifting bez skalpela

NOWE, MŁODSZE ODBICIE W LUSTRZE?
Liftingujacy masaż twarzy KOBIDO UP!
jest prawdziwą konkurencją dla inwazyjnych metod odmładzania skóry. Jego celem jest pobudzenie komórek naskórka mięśni i powięzi do regeneracji co sprawia, że efekty wyglądają naturalnie. Kobido Up stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, które poprawiają napięcie skóry i zapewniają jej powrót do młodzieńczego wyglądu.
Co ze zmarszczkami? Zmienna intensywność masażu i zastosowanie kilku technik jednocześnie zmniejsza widoczność bruzd i zmarszczek mimicznych. Płynne ruchy dłoni specjalistek tego rytuału docierają do głębiej położonych mięśnie twarzy udoskonalając jej owal!
Korzyści dla całego organizmu! Za masażem tym przemawiają także jego prozdrowotne właściwości każda z technik zawartych w tym rytuale korzystnie wpływa na cały organizm człowieka.
Ważną częścią masażu jest drenaż limfatyczny - usprawnia on przepływ limfy i wzmacniają odpowiedź immunologiczną na infekcje.
Jednym z końcowych etapów masażu liftingujące go jest Akupresura czyli uciskanie konkretnych punktów twarzy. Efektem jest pobudzenie do pracy i regeneracji poszczególnych organów wewnętrznych. nie ma jednak wątpliwości, że najprzyjemniejszym skutkiem jest relaks, rozluźnienie mięśni twarzy barków i klatki piersiowej.
Osoby noszące wszelkiego rodzaju aparaty ortodontyczne poczują wyraźnie rozluźnienie żuchwy, masaż zmniejsza też problem bruksizmru. Mimowolne zaciskanie mięśni szczęki będące odreagowaniem na codzienny stres widocznie utraci na sile.
Osoby korzystające z takiego masażu zgłaszają często zmniejszenie bólów głowy oraz łagodniejszy przebieg i uporczywych migren!
Kobido Up! To nie tylko odmładzający masaż twarzy i intensywna stymulacja oraz odżywienia skóry. To cały rytuał prowadzący do poprawy wyglądu, samopoczucia ale również zdrowia.
Na rytuał ten składają się:
-nowa, autorska wersja intensywnego Kobido, stworzona przez masażystę gwiazd
-powięziowy masaż transbukalny
-głęboki drenaż limfatyczny
-elementy refleksologii twarzy
-oklejanie taśmami-kinezjotaping

Kobido Up! to masaż tkanek głębokich skóry mięśni i przyczepów mięśniowych, intensywna stymulacja i odżywienia skóry, spłycenie zmarszczek i bruzd mimicznych, intensywny drenaż limfatyczny lifting i poprawa owalu, masaż mięśniowo- powięziowy ale także głęboki relaks, rozluźnienie i zmniejszenie bruksizmu.


Cennik
Call Now Button