PODOLOGIA


Zapraszamy do naszego dyplomowanego Podologa, który zajmuje się

diagnozowaniem i leczeniem zmian skórnych oraz płytki paznokciowej na stopach. Nasza Podolog jest dodatkowo Technikiem Sterylizacji Medycznej co daje gwarancję nie tylko fachowo wykonanego zabiegu ale przede wszystkim wykonania go z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. W gabinecie podologicznym pomoc uzyska każdy kto boryka się z nadmiernym rogowaceniem naskórka, pękającymi piętami, wrastającymi paznokciami, zmianami wirusowymi, grzybicznymi itp. a pacjent ze stopą cukrzycową znadzie tu pomoc i ukojenie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą usług podologicznych w naszym cenniku.

W gabinetach BIO-BODY oddajemy Państwa stopy w ręce jednego z 17 dyplomowanych Podologów w kraju!
Cennik
Pytania i odpowiedzi

1Czym zajmuje się podolog?
Podolog jest specjalistą z zakresu leczenia chorób skóry stóp i płytki paznokcia
2Czy stan chorobowy pozwala na wizytę u podologa?
Pamiętajmy, że stopa to nie tylko kwestia pielegnacyjna. Podolog zadba o paznokcie i stopy na których jest brodawka, nagniotek, pękająca pięta, wrastający paznokieć czy grzybica paznokci.
3Czy mogę do podologa przyprowadzić osobę starszą ze stopą cukrzycową?
W obszarze działań podologa znajduje się leczenie także poważnych chorób, takich właśnie jak stopa cukrzycowa. Podolog przyjmuje pacjentów z tym schorzeniem ale także przynosi ulgę starszym osobom często łagodząc objawy bólowe.
Call Now Button